Jsme
partner
pro každou fázi
developerského
projektu
Jsme
partner
pro každou fázi
developerského
projektu

Kolik Vás budou naše služby stát?

Zjistit více

Konzultace

Kvalitní strategie je základem úspěchu. Poskytujeme odborné konzultace pro každou fázi developerského projektu. Díky bohatým zkušenostem z odvětví realit a developmentu navrhujeme řešení pro menší i velké projekty. Rádi s Vámi probereme detaily Vašich potřeb na nezávazné úvodní konzultaci.

Marketingové služby

Profesionální marketing bez kompromisů. Pochopení Vašich potřeb a potřeb cílového zákazníka je pro stanovení marketingové strategie naprosto klíčové. Kompletní marketingové služby zajišťuje v rámci DEVELIO group digitální marketingová agentura MDWORKS, která se specializuje na odvětví bydlení a realit.

Realitní služby

Znalost realitního trhu a jeho fungování je nepřenositelná a zcela zásadní pro samotné plánování a koncepci developerského projektu. Prodej developerského projektu a jednotlivých bytových jednotek je stěžejním momentem, který rozhoduje o celkovém úspěchu. Realitní služby pro DEVELIO group zastřešuje realitní kancelář Quantum reality a odhad nemovitosti Odhad-zdarma.cz.

Všechny služby

Jak spolupracujeme na developerském projektu?

Rozsah spolupráce

Využijte všechny služby DEVELIO group nebo jen pro některé fáze projektu.

O společnosti DEVELIO group

DEVELIO group vzniklo spojením sil zkušené realitní kanceláře Quantum reality, digitální marketingové agentury MDWORKS, odhadem nemovitostí Odhad-zdarma.cz a kreativním studiem MDWORKS Creative. Naší přidanou hodnotou je skutečné propojení marketingového a prodejního procesu a naprostá kontrola v každé fázi developerského projektu.

Členové DEVELIO group

Realitní kancelář
Digitální agentura
Kreativní studio
Odhady nemovitostí