Jsme
partner
pro každou fázi
developerského
projektu
Proč
Develio
group

Všechny služby pod jednou střechou

Veškeré služby zajišťuje DEVELIO group jako jediný dodavatel. Vám to dává větší jistotu a klid, že budou dodrženy termíny a kvalita sjednaných služeb. Nemusíte řešit dílčí fáze a jejich návaznost. O vše se postaráme - od projektové části až po prodej makléři.

Platíte až na konci

Neplatíte dříve, než je prodáno. Marketingové a další služby, které se na trhu tradičně platí už v průběhu developmentu, jsou u nás zahrnuty do výsledné provize z prodeje. Obvyklá výše provize skupiny DEVELIO group se pohybuje mezi 2 až 4 % z ceny developerského projektu.

Dosáhneme vyšší prodejní ceny

Dlouhodobě prodáváme nemovitosti za vyšší cenu, než je na trhu obvyklé. Naši makléři mají mnohaleté zkušenosti, rozumí potřebám developerských projektů a dokáží přizpůsobit prodejní cenu lokalitě a cílové skupině. Dobrá znalost potřeb klientů, trhu i lokality umožňují prodat za více.

O společnosti DEVELIO group

DEVELIO group vzniklo spojením sil zkušené realitní kanceláře Quantum reality, digitální marketingové agentury MDWORKS, odhadem nemovitostí Odhad-zdarma.cz a kreativním studiem MDWORKS Creative. Naší přidanou hodnotou je skutečné propojení marketingového a prodejního procesu a naprostá kontrola v každé fázi developerského projektu.

Členové DEVELIO group

Realitní kancelář
Digitální agentura
Kreativní studio
Odhady nemovitostí