Jsme
partner
pro každou fázi
developerského
projektu
O společnosti
Develio
group
Nezávazná konzultace

Našim cílem je poskytovat všechny služby pro developerské společnosti i začínající developery v nejvyšší kvalitě a pod jednou střechou.

Naší přidanou hodnotou je skutečné propojení marketingového a prodejního procesu, naprostá kontrola a odpovědnost za každou fázi developerského projektu.

DEVELIO group vzniklo spojením sil zkušené realitní kanceláře Quantum reality, digitální marketingové agentury MDWORKS, online kalkulačky Odhad-zdarma.cz a kreativním studiem MDWORKS Creative.

Kdo stojí za DEVELIO group?

Ing. Jan Hájek
Jednatel společnosti

Realitní kancelář Quantum reality má za sebou již více než 15 220 spokojených klientů. Zakládá si na osobním přístupu a klade důraz i na ty nejmenší detaily. Garantuje, že díky dlouhodobému působení na realitním trhu dokáže poskytnout prvotřídní realitní služby.

Jakub Zámiš
Jednatel společnosti

On-line kalkulačka Odhad-zdarma.cz pomáhá kupujícím i prodávajícím zjistit tržní cenu nemovitostí po celé České republice. Hodnota nemovitosti nebo výše nájmu je stanovena zdarma a bez nutnosti vkládání kontaktních údajů a pomáhá tak zlepšovat české realitní prostředí.

Daniel Pech
Jednatel společnosti

Digitální agentura MDWORKS se dlouhodobě věnuje oboru bydlení a realit. V tomto segmentu má vytvořené unikátní know-how, díky kterému dokáže zaujmout zájemce o nový domov nebo o investiční nemovitost.

Martin Jirásek
Jednatel společnosti

Kreativní studio MDWORKS creative se věnuje službám z oblasti video produkce, grafického designu a animací. Reaguje na aktuální trendy prezentace developerských projektů z prostředí domova.